מיזם נא לגעת

פעילות אסטרטגית וחווייתית באור ובחושך

בעידן הנוכחי, ארגונים מתמודדים עם מציאות דינמית ומורכבת הכוללת שינויים תכופים ומהירים בסביבת הארגון. מונחים כגון: ריבוי מציאויות, מערכת מורכבת, סף כאוס, ערפל ארגוני וכדומה, נעשים שגורים יותר ויותר בארגונים של היום. הכלים הניהוליים והאסטרטגיים הקיימים כבר לא מספקים את הפתרונות הדרושים. כפועל יוצא, נדרשים המנהלים והעובדים לפתח מסגרות תפיסתיות חדשות ולאמץ כלים המאפשרים להם להתמודד בהצלחה במציאות זו. חברת אלון מעבירה סדנאות ותהליכים קצרים על מנת להכיר למנהלים והנהלות את המושגים של העולם הארגוני החדש ומסייעת להם להתנהל ולקבל החלטות בתנאי אי וודאות. בנוסף לכך, פיתחה חברת "קימלדורפר – אלון" (חברה בבעלות משותפת) בשיתוף מרכז נא לגעת, תהליכים וסדנאות העוסקים במורכבות וחוסר וודאות ומאפשרות למשתתפים לחוש, להתמודד, לחוות ולקבל כלי ניהול פרקטיים.

לבחירתכם מגוון סדנאות מנהלים המתאימות לכל שדרת הניהול בארגון. לדוגמא:תמונה-לאי-וודאות

משחק אסטרטגי- חוויתי בו המשתתפים נדרשים לתכנן מראש את המשימה ולעמוד ביעדים שקבעו תוך השגת המשאבים הנדרשים ושיתוף פעולה עם מתחריהם. הסדנא הינה וורסטילית ומאפשרת פיתוח מיומנויות ניהול של המשימה על היבטיה השונים כגון: ניהול ממשקים והנעה ללא סמכות • פיתוח,ניהול ועבודת צוות • קבלת החלטות בתנאי אי וודאות •ניהול והובלת תהליכי שינוי • חניכה ומנטורינג.

סדנת יצירה בחמר בחושך – באמצעות יצירה ועבודה עם חמר בחדר הבלקאאוט מתאפשרת עבודה על נושאים ארגוניים ואלמנטים ניהוליים "רכים" כגון: חזון וערכים, פיתוח צוות, תפיסת תפקיד, עבודת צוות ועוד.

במהלך הסדנאות נעשה שימוש בתיאוריות ובמודלים אקדמיים עדכניים הרלוונטיים לעיבוד הסוגיה הארגונית הנבחרת. הסדנאות מועברות על ידי חברת "קימלדורפר אלון", יועצים ארגונים ותיקים ובעלי ניסיון רב בפיתוח ארגוני והכשרת מנהלים ומתבצעת בשיתוף פעולה מלא של צוות מנחי מרכז "נא לגעת" .

הסדנאות מועברות בעברית ואנגלית ומתאימות לכל שכבות הניהול בארגון.

 אתר נא לגעת


לתכנים נוספים בבלוגים והרצאות, לחצו כאן