הרצאות

 1. אי וודאות בעולם של ביטחון
   אי וודאות הינו מושג שארגונים רבים החלו לעסוק בו בעת האחרונה. בעולם המודיעין והסיכול מכתיב המושג את החשיבה וההכנות. בהרצאה נבצע חיבור בין עולמות המודיעין לעולם העסקי תוך מתן דוגמאות מוחשיות וכיצד ניתן להיערך בעת כזו, תוך שימוש במודלים חדשניים מעולם העסקים. רם אלון, הינו יועץ ארגוני בכיר, שירת 16 שנים בשרות הביטחון בתפקידי שטח וניהול, מתמחה בעולם המורכבות והאי וודאות.
 2. מנהיג או מנהל – מה אנחנו מחפשים באמת?
  בתהליכי משאבי האנוש קיים כיום פרדוקס מובנה בין מה שאנחנו צריכים לבין מה שאנחנו מחפשים בדרג הניהולי-בכיר שלנו. מה הוא אותו פרדוקס? מה השורשים שלו וכיצד נוכל להתגבר עליו? רם אלון הינו יועץ ארגוני בכיר, יועץ לארגונים בכל הקשור למנהיגות ועתודה ניהולית.
 3. משוב והערכת עובדים – למה אנחנו חוזרים על טעויות?
  מדוע מידי שנה אנו מבצעים את התהליך ומתוסכלים מחדש? איך ניתן לעשות זאת אחרת? מה באמת הארגונים והעובדים צריכים כיום? ההרצאה מועברת על ידי רם אלון,יועץ ארגוני בכיר, בעל ניסיון עשיר בגיבוש אסטרטגיות לתהליך משוב והעברת תהליכי משוב בארגונים.
 4. סוף עידן ותחילתו של חדש במשאבי אנוש, פיתוח וייעוץ ארגוני?
  האם שמתם לב לריבוי התיאוריות, המודלים והכלים שאנו מוצפים בהם בשנים האחרונות בתחום? כמה מודלים של מנהיגות ניסינו מאז באס ואבוליו? כמה סוגי צוותים התפתחו בארגונים בשנים האחרונות? כמות פתרונות אינסופית לשימור עובדים ועוד ועוד. מה הסיבות לזה? האם תפיסת משאבי האנוש והפיתוח הארגוני מתקשה לתת כלים פרקטיים שעובדים? האם מתפתחת פרדיגמה חדשה מתחת לשטח? רם אלון, יועץ ארגוני בכיר בארגונים ינסה בעזרתכם להציף את הדילמות ולתת תשובות לשאלות.

מאמרים אחרונים
חמשת ה – w של קבלת החלטות

חמשת ה – w של קבלת החלטות

בכל פעם כשאני נכנס לארגון חדש, אחד הדברים המעניינים אותי ביותר הוא – תהליך קבלת ההחלטות בארגון. מעבודתי בניהול ובייעוץ הגעתי למסקנה כי תהליכי קבלת ההחלטות בארגון הינם התהליכים המסקרנים

אסטרטגיות מחשבות קיצן לאחור

אסטרטגיות מחשבות קיצן לאחור

שששש…. אם תהיו בשקט, אבל ממש בשקט, בלילה, כשהמולת הרכבים נאלמת, תוכלו לשמוע את רעש השבר. לפעמים תשמעו את הסדקים נבקעים ואם יתמזל מזלכם תשמעו את רעש ההתרסקות עצמה. לא

לתכנים נוספים בבלוגים והרצאות, לחצו כאן

ליעוץ ראשוני